سینمای جهان

واکنش آنجلینا جولی به سانسور فیلمش در کشورهای عربی

آنجلینا درباره ممنوعیت فیلم «جاودانگان» در کشورهای عربی گفت به مارول برای رد درخواست حذف سکانس‌های مورد نظر آن کشورها افتخار می‌کند.

آنجلینا جولی بازیگر سرشناس سینمای جهان به ممنوعیت نمایش فیلم «جاودانگان» در تعدادی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس واکنش نشان داد.

جولی که نقش شخصیت سلحشور تینا را در اثر مارولی «جاودانگان» بازی کرده است به گفتگو درباره درخواست کشورهای عربستان، کویت و قطر برای سانسور بخش‌های همجنس‌گرایی فیلم پرداخت.

بازیگر برنده جایزه اسکار در این‌باره گفت: برای آن تماشاگرها، غمگین هستم و البته به مارول برای رد درخواست حذف سکانس‌های مورد نظر افتخار می‌کنم.

بازیگر «آقا و خانم اسمیت» به وب‌سایت استرالیایی درباره رابطه شخصیت‌های همجنس‌گرای فیلم چنین تاکید کرد: هنوز نمی‌توانم بفهمم که چگونه ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که هنوز خانواده فاستوس و زیبایی آن رابطه و آن عشق بین‌شان را نمی‌بینند.

«جاودانگان» به کارگردانی کلویی ژائو داستان ۱۰ شخصیت فناناپذیر است که با گمراهی و کج‌روی مبارزه می‌کنند. در این داستان شخصیت فاستوس با بازی برایان تایری هنری و هاز سلیمان بازیگر اماراتی یک زوج همجنسگرا را تشکیل می‌دهند.

این فیلم اولین کار مارول است که در آن شخصیت‌هایی با چنین گرایشاتی حضور دارند.

 

بیشتر بخوانید:

ممنوعیت نمایش فیلم جدید آنجلینا جولی در کشورهای عربی

 

منبع: صبا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا