نمایش خانگیتلویزیون

عذرخواهی تلوبیون برای حذف دیالوگ درخت گردو

در اطلاعیه تلوبیون در مورد حذف یکی از دیالوگ‌های «درخت گردو»ی محمدحسین مهدویان چنین آمده است: «حذف یک دیالوگِ خاص از این فیلم، به اشتباه صورت گرفته و اکنون نسخه کامل «درخت گردو» در تلوبیون پلاس بارگذاری شده است.»

سینماپلاک؛ اکران آنلاین فیلم سینمایی «درخت گردو» ساخته محمدحسین مهدویان به تهیه‌کنندگی مصطفی احمدی از پنجم فروردین سال ۱۴۰۱ به صورت رایگان در تلوبیون پلاس آغاز شد اما از روز گذشته، حذف یک دیالوگِ این فیلم باعث واکنش‌هایی شد.

روابط‌عمومی تلوبیون (مرجع پخش زنده و آرشیو شبکه‌های صداوسیما) امروز، شنبه سوم اردیبهشت در این مورد در بیانیه‌ای نوشت: «حذف یک دیالوگِ خاص از این فیلم، به اشتباه صورت گرفته و نسخه کامل «درخت گردو» در تلوبیون پلاس بارگذاری شده است. متاسفانه بر اثر یک اشتباه، دیالوگ خاصی از این فیلم سینمایی در نسخه منتشر شده حذف شده که ضمن عذرخواهی اکنون نسخه قانونی و دارای مجوزهای رسمی این فیلم سینمایی در تلوبیون پلاس بارگذاری شده و قابل دسترسی برای عموم مخاطبان است.»

محمدحسین مهدویان نیز با تایید این خبر در صفحه اینستاگرامش نوشت: «با سپاس از آقای خورشیدی، مدیرعامل محترم تلوبیون که تماس گرفتند، در مورد مشکل نسخه‌ فیلم «درخت گردو» توضیحاتی دادند و در زمان کوتاهی نسخه‌ کامل و مورد تایید بنده را در این پلتفرم جایگزین کردند. نسخه‌ اصلاح‌شده هم‌اکنون در تلوبیون در دسترس شماست.»

ویدئوی دیالوگ سانسورشده این فیلم و واکنش پیمان معادی را در این لینک ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا