تیتر روزتلویزیون

87متر کیانوش عیاری هم صیانت شد و به تاریخ پیوست؟

87متر سریال آماده پخش کیانوش عیاری همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

سینماپلاک؛ شبکه یک از شب گذشته، بیست‌وچهارم اردیبهشت ۱۴۰۱ درحالی در باکس اصلی سریال خود بازپخش نون خ ۳ را روی آنتن برده که سریال ۸۷متر به کارگردانی کیانوش عیاری از حدود ماه‌هاست آماده پخش است.

سریالی که عیاری کارگردان سریال‌های موفق روزگار قریب ‌و هزاران چشم بیش از سه سال در دست تولید داشت و پیش از روی کار آمدن پیمان جبلی یک بار در کنداکتور قرار گرفت و به دلایل نامشخص حذف شد.

اگرچه عیاری کارگردان فیلم خانه پدری هر بار در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره سرنوشت سریالش تنها به گفتن “فعلا در این‌باره صحبت نمی‌کنم” اکتفا می‌کند، اما به نظر می‌رسد رویکرد رئیس جدید رسانه ملی با این سریال و احتمالا نگاه کیانوش عیاری مطابقت ندارد و این رسانه حاضر است در باکس اصلی خود سریال تکراری روی آنتن ببرد اما ۸۷متر را پخش نکند.

باید دید این رویکرد از سوی مدیری که به کاهش شدید مخاطب صداوسیما واقف است و در یک گفت‌وگو به آن اعتراف کرده و از تلاش برای تغییر این روند گفته است، همچنان ادامه خواهد یافت و سریال تازه کیانوش عیاری، کارگردان کارکشته سینما و تلویزیون ایران هم از سوی او و مدیران تازه‌نفسش صیانت خواهد شد و به تاریخ می‌پیوندد یا اتفاق دیگری برای این سریال رخ می‌دهد؟

داستان سریال 40 قسمتی “87 متر” همان‌طور که از نام آن هم پیدا است به موضوع مسکن پرداخته است. در این داستان پرونده‌های قضایی مربوط به مشکلات مستغلات و مسکن بررسی می‌شود. مشکلاتی که عموماً ناشی از بی‌اطلاعی عمومی مردم از قوانین است.

در خلاصه داستان سریال “87 متر” آمده است که به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت یک منزل برمی‌گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند. اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.

محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایل‌شان را در خانه گذاشته‌اند اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده‌یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی و سعید پیردوست از بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا