نمایش خانگی

گلایه بازیگر یاغی از مشکلات معیشتی/افشین حسنلو: در اسنپ کار می‌کنم

افشین حسنلو بازیگر سریال یاغی از مشکلات اقتصادی خود گفت و اینکه عایدی چندانی از بازیگری ندارد و مجبور است به رانندگی در اسنپ.

سینماپلاک؛ افشین حسنلو بازیگری که پیش از یاغی در سریال «خانه امن» هم جلوی دوربین رفته بود، از مشکلات معیشتی خود گفت. افزایش مشکلات معیشتی در جامعه هنری ادامه دارد و با وجود شعارهای مختلف مدیران حتی عوامل سریال‌های میلیاردی نیز گرفتار معیشتند.

افشین حسنلو بازیگر سریال یاغی در گفتگو با مجله اطلاعات هفتگی بیان داشت: باور کردنی نیست که بگویم هنوز در اسنپ کار میکنم و برخی مخاطبان یاغی فکر میکنند دوربین مخفی کار گذاشته ام.

حسنلو بازیگر نقش لالی در یاغی ادامه داد: مردم باور نمی کنند من هم مشکل معیشتی دارم و فکر میکنند من هم مثل برخی نقش خریده ام یا بچه پولدار هستم.

این بازیگر افزود: گاهی اوقات به جای پدر در نانوایی می‌ایستم و نان به دست مردم می‌دهم. حتی یارانه هم می‌گیرم چون واقعا ندارم. کارت یارانه ما بین من و خواهرم ماهی یک در میان دست به دست می‌شود.

افشین حسنلو بیان داشت: پدرم نانواست و از کودکی پیش او کار می‌کردم و بعدتر تراشکاری و کار در بوتیک و آژانس مسافرتی و تالارهای عروسی را تجربه کردم./نمایش خانگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا