انتخاب سردبیر

کا همدردتم/ثبت درد آبادان بر بزرگترین بیلبورد تهران

دیوارنگاره میدان ولیعصر که در ابعاد بزرگی بر اساس موضوعات روز، نصب می‌شود، همزمان با اعلام عزای عمومی در کشور با موضوع آبادان تغییر شکل داد.

دبوارنگاره میدان ولیعصر که در ابعاد بزرگی بر اساس موضوعات روز، نصب می‌شود، بامداد ـ یکشنبه ـ هشتم خرداد ماه همزمان با اعلام عزای عمومی در کشور با موضوع آبادان تغییر شکل داد.

سینماپلاک؛ دیوارنگاره میدان ولیعصر که با توجه به ابعاد بزرگش و قرار گرفتن در یکی از معابر مهم شهر تهران، همواره مورد توجه خیل عظیمی از مردم قرار می‌گیرد، این بار طرحی را برای همدردی با مردم آبادان در معرض دید قرار داده است.

این طرح در حالی بامداد یکشنبه ـ هشتم خرداد ماه ـ نصب و در معرض دید مخاطبان قرار گرفته که پیشتر گفته می‌شد قرار است دیوارنگاره جدید به طرحی با موضوع آب اختصاص پیدا کند.

خانه طراحان انقلاب اسلامی وظیفه تهیه و نصب این دیوارنگاره‌ها را برعهده دارد. این دیوارنگاره با شعار  «کا_همدردتم» و با قطعه شعری از حسن صنوبری طراحی، چاپ و نصب شد؛ «مانده در آوار همراه تن تو، جان من / آه آبادان! عروس خاک خوزستان من»

مجری طرح این دیوارنگاره، مؤسسه فرهنگی هنری آب و آینه و ایده‌پرداز آن محمد فرشادیان است. محمد فرشادیان و محمد متقی منش طراحان گرافیک این دیوارنگاره هستند و امین نظری عکاسی این طرح را برعهده داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا