تلویزیونیادداشت

پژمان جمشیدی: از انفجارهای زیرخاکی3 در می‌روم!

پژمان جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها بازی در فصل سوم سریال زیرخاکی را تجربه می‌کند در گفت‌وگو با برنامه «سریالیست» از سختی کارش در این فصل سریال و تفاوتش با دو فصل پیش گفت.

سینماپلاک؛  پژمان جمشیدی بامداد امروز مهمان تلفنی برنامه «سریالیست» بود و در گفت‌وگویی درباره سریال «زیرخاکی ۳» گفت: این را عیدی مردم به خودم می‌دانم که اجازه می‌دهند با حضور در سریال‌ها در خانه‌هایشان دیده شویم. حضور در سریال مناسبتی برای من اتفاق جذاب و شیرینی است که می‌توانم در عید نوروز در تلویزیون جلوی دیدگان مردم باشم. از سریال‌های مناسبتی که در ماه مبارک رمضان و نوروز پخش شده است خاطرات خوبی دارم.

زیرخاکی سریال سختی است

وی افزود: در روزهای آخر فیلمبرداری فصل سوم سریال «زیرخاکی» هستیم و امیدوارم این بار هم مثل دو فصل قبلی مورد اقبال مخاطبان قرار بگیرد. سریال سختی است اما به خاطر اینکه عوامل خیلی خوبی داریم شیرین می‌گذرد. این فصل از سریال ۱۴ قسمتی است و فکر می کنم از ۲۹ اسفند پخش آن شروع شود و تا ۱۴ فروردین ادامه داشته باشد.

پژمان جمشیدی در زیرخاکی3

فصل سوم با اسارت شروع می‌شود

این بازیگر در ادامه درباره مقایسه فصل‌های مختلف این سریال توضیح داد: فصل اول «زیرخاکی» کمی خانوادگی‌تر بود و بیشتر سه کاراکتر  فریبرز، پری و کاوه را می دیدیم. فصل دوم کمی اتفاقات جنگی اضافه شد. در فصل سوم اسارت را می بینیم. قصه از اسارت شروع می شود و اتفاقات جذاب و بدشانسی های فریبرز همچنان ادامه دارد. هم تِم اسارت و هم تِم جنگ را داریم.

جمشیدی یادآور شد: نمی توانم پیش بینی کنم که سریال چقدر مورد اقبال قرار می گیرد. همه عوامل از بالاترین رده که تهیه کننده کار باشد تا ما که کار را همراهی می کنیم تلاش کردیم سریال مورد اقبال قرار بگیرد.

پژمان جمشیدی در زیرخاکی

ناخودآگاه از انفجارها در می‌روم

جمشیدی در پایان با اشاره به گرفتگی صدایش توضیح داد: صدایم کمی گرفته است. در سریال «زیرخاکی» در لوکیشن های جنگی بوده ام و ناخودآگاه از انفجارها در می روم. کارهای جنگی خیلی سخت است. سکانس‌های کمی در قیاس با کارهای بزرگی که در سینما ساخته می شود، داریم، اما زمان پخش سریال خواهید دید که در «زیرخاکی۳» چه پروداکشن پرو پیمانی داریم. سکانس‌های سخت، هیجان انگیز و عجیب و غریبی در این سریال داریم. صدای گرفته من هم به داستان این کار برمی گردد. امیدوارم در پایان کار روسفید باشیم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا