سینمای ایراننمایش خانگی

محکومیت 20ساله برای محمد امامی تهیه کننده شهرزاد

محمد امامی به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس، رد مال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.

سینماپلاک؛ ذبیح‌الله خداییان سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود از حکم قطعی 20سال حبس و رد مال برای محمد امامی تهیه‌کننده شهرزاد خبر داد.

امامی با همکاری سیدهادی رضوی سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگی سریال شهرزاد را برعهده داشتند. هادی رضوی هم چندی پیش به 20سال زندان محکوم شده بود.

سیدمحمد امامی علاوه بر شهرزاد، در سریال نمایش خانگی شاهگوش و فیلم‌های خوک، ابد و یک روز و مصادره نیز سرمایه‌گذاری کرد.

خداییان درباره آخرین وضعیت پرونده بانک سرمایه گفت: در خصوص بانک سرمایه پرونده‌های متعددی تشکیل شد که بعضی از آن‌ها منتهی به صدور حکم قطعی شدند. اخیراً هم بخش دیگری از این پرونده منتهی به صدور حکم قطعی شده که در آن کسانی که تحت تعقیب هستند مجموعا به بیش از ۱۷۰ سال حبس محکوم شدند.

وی ادامه داد: محمد امامی به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس، رد مال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد. سید احمد هاشمی شاهرودی به اتهام مشارکت در اخلال به ۱۰ سال حبس و رد مال محکوم شد. شهاب‌الدین غندالی به اتهام معاونت در اخلال در نظام اقتصادی به ۱۲.۵ سال حبس محکوم شد. یکی دیگر از متهمان این پرونده به اتهام مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس و رد مال محکوم شد که به دلیل غیابی بودن حکم، فعلا نمی‌توان اسم متهم را اعلام کرد.

منبع: انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا