تلویزیون

کناره گیری محمدرضا شهبازی از تلویزیون در اعتراض به حضور رضا رشیدپور

محمدرضا شهبازی مجری برنامه «سیدخندان» که در روزهای گذشته آمار 5درصدی مخاطبش خبرساز شده بود از ادامه برنامه پاورقی کناره گیری کرد.

سینماپلاک، محمدرضا شهبازی در اعتراض به حضور رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار در تلویزیون از ادامه برنامه «پاورقی» کناره گیری کرد.

پس از آن که بازگشت رضا رشیدپور با «سیم آخر» و بازگشت محمدرضا گلزار با «پانتولیگ» به تلویزیون قطعی شد، مجری برنامه «سیدخندان» که  در ابتدا با هدف جایگزینی برنامه «خندوانه» تولید شده و روی آنتن رفته بود و در نهایت با آمار مخاطب 5درصدی خبرساز شده بود، در کانال تلگرام خود اعلام کرد که از ادامه برنامه «پاورقی» کناره گیری کرده است.

کناره گیری محمدرضا شهبازی از تلویزیون

محمدرضا شهبازی در این متن که یک ویدئو به آن ضمیمه شده، نوشته است:

«بسم الله
از اجرای برنامه پاورقی کناره‌گیری کردم. دلایلش رو توی این ویدئو توضیح دادم. خلاصه‌ش اینکه قرار نیست بسیجی فحش‌خور زمان فتنه و جنگ و… باشه و در عافیت، سلاح‌ورزی‌ها و رشیدپورها و آخوندی‌ها، در میدان اقتصاد و فرهنگ و سیاست جولان بدن.

قرار نیست هنوز سال شهید عجمیان و علی‌وردی نشده، فعالان و ساکنان و مشوقان فتنه برگردن روی آنتن.

ما زورمون به هیچ‌کس هم نرسه، به خودمون که میرسه! زورمون میرسه یقه خودمون رو بگیریم که آهای! مرد حسابی، بلند شو، داد بزن، نذار فحش به نظام و انقلاب و نایب امام زمان و شهدا عادی بشه.

بلند شو یه دادی بزن که خون شهید آب جوی نیست که راه بیفته کف خیابون و هنوز سالش نشده به بهانه‌های مختلف اونایی که روی خونش پا گذاشتند رو برگردونید به آنتن. بلند شو فریاد بزن اون بدن عجمیان روی آسفالت داغ اتوبان کشیده نشد که شما برید سراغ اونایی که دور بدنش هلهله میکردن.

امیدوارم خدا عاقبت همه‌مون رو ختم به خیر کنه.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا