انتخاب سردبیرسینمای ایران

ادعای عجیب سایت اصولگرا/تهمت به فرهاد اصلانی برای تخریب سریال سلمان است

سایت اصولگرا در گزارشی به ماجرای اتهام به فرهاد اصلانی پرداخت کرد.

سینماپلاک؛ سایت اصولگرای بولتن‌نیوز نوشت: با اظهارات افشاگرانه و بی‌سابقه رضا کیانیان درباره جنبش می تو و انتقاد شدید از تهمتی که به فرهاد اصلانی زده شد حالا این تئوری که اتهام زدن به افرادی چون فرهاد اصلانی و حبیب رضایی، یک پروژه پیچیده در آن سوی مرزهاست، بیشتر تقویت شده است.

در ادامه گزارش این سایت آمده است: از مدت‌ها قبل این بحث در محافل مختلف اصولگرایان مطرح شد که چرا پروژه تهمت زدن به بازیگر مشهوری چون فرهاد اصلانی کلید زده شد و از سوی افراد ضدانقلاب و ضددینی چون شقایق نوروزی به آن دامن زده شد. خیلی ها جواب این سوال را در ساخت سریال مهمی چون سلمان فارسی می دانند که بازیگر اصلی آن فرهاد اصلانی است.

جالب است ساخت سریال سلمان فارسی که سریال استراتژیک و مهمی است دقیقا بر خلاف تبلیغات ضددین و ضد اسلام رسانه‌های اپوزیسیون حکومت است.

سلمان فارسی که تنها صحابه ایرانی پیامبر است احتمالا آنقدر ساخت سریالی درباره او، خواب‌های بسیاری را در خارج از کشور آشفته خواهد کرد که در یک توطئه پیچیده، برای به زمین زدن آن برنامه‌ریزی گسترده‌ای کرده‌اند.

احتمالا تخریب فرهاد اصلانی فقط یکی از برنامه‌ریزی‌های این توطئه خواهد بود و در آینده باید منتظر توطئه‌های بیشتری علیه این سریال باشیم.

 

دراین‌باره بخوانید:

اظهارات رضا کیانیان درباره جنبش می‌تو/اتهام به فرهاد اصلانی باید محرمانه اعلام می‌شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا