تیتر روزنمایش خانگی

سود هشت‌میلیاردی «آقازاده» برای سازمان اوج

نشست خبری احسان محمدحسنی رئیس سازمان اوج برگزار شد.

رئیس سازمان اوج در نشست خبری این سازمان گفت: «به هیچ عنوان پلتفرمی مستقل برای پخش آثارمان تاسیس نمی‌کنیم. محدودیتی در استفاده از پلتفرم‌ها نداریم هرکسی پیشنهاد خوبی داشته باشد با آن کار می‌کنیم. الان هم چندین قرارداد برای چند سریال داریم که کارش پر قدرت پیش می‌رود اینکه پلتفرم جدید راه بندازیم به معنای این است که وقتمان تلف می‌شود.

وی در ادامه گفت: «سود خوبی روی «آقازاده» داشتیم. عددی که گذاشتیم و برداشتیم نفس خوبی به ما داد. سود ما از آقازاده خالص هشت میلیارد تومان بود. یکی از سریال‌هایی که در یک پلتفرم نمایش داده می‌شود نزدیک به صد میلیارد تومان هزینه ساختش بوده در حالی که کل تولیدات اوج این مقدار هزینه را داشته است.»

احسان محمدحسنی همچنین درباره همکاری با ابراهیم حاتمی‌کیا و صداوسیما برای ساخت سریال حضرت موسی گفت: «در بدو آغاز کار سریال حضرت موسی(ع) صحبت‌هایی برای حضور ما رد و بدل شد ولی جدی نشد اما اگر صدا و سیما و خود آقای حاتمی‌کیا اراده‌ای برای این موضوع داشته باشند و به ما اعلام کنند، در خدمت ایشان هستیم.»

وی همچنین درباره برنامه‌های این سازمان در زمان کرونا گفت: «در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا و وضعیت سینماها، سریال‌سازی در دستور کار ماست. اوج در همین دوره ۲۵ سریال را در دستور کار قرار داد. آقای حاتمی‌کیا هم به این دلیل به سمت سریال سازی رفت که فیلم سینمایی این روزها مخاطبی ندارد، پس برای چه کسی فیلم بسازد؟»

محمدحسنی درباره داشتن آخوند خوب و آخوند بد در فیلم و سریال‌های این مجموعه هم گفت: «عمدی در این زمینه وجود نداشته است. برای آنکه این را به عنوان یک شاخص یا کاراکتر همیشگی داشته باشیم، عملکرد آقای روحانی باعث شد فکر کنیم این موضوع نیاز است. تمام تلاش مان را کردیم نسبت به همه اقشار اینچنین باشیم. در «ایستاده در غبار» درباره فرماندهان، در «مصلحت» و، در «لباس شخصی» هم چنین نقدهایی داشتیم که در حال حاضر دو فیلم «مصلحت» و «لباس شخصی» توقیف است.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا