انتخاب سردبیر

سرنوشت تراژیک خواننده تایتانیک/سلین دیون صدایش را از دست داد

خواهر بزرگ سلین دیون خواننده تایتانیک اعلام کرد که این خواننده به یک بیماری نادر مبتلا شد و حنجره اش را برای همیشه از دست داده است.

سینماپلاک، کلودت دیون در صحبت با Le Journal de Montréal گفت که یکی دیگر از خواهران آنها، لیندا، برای کمک به مراقبت از سلین به خانه او نقل مکان کرده است.

خواهر بزرگ سلین‌ دیون خوانده ۵۵ ساله که سال گذشته اعلام کرد به سندروم Stiff person دچار شده در مصاحبه جدیدی گفت: «متاسفانه بر خلاف تلاش های بسیار بیماری سلین بدتر شده و بهبودی حاصل نشده، سلین با بهترین پزشکان و محققان در زمینه این بیماری در ارتباط است ولی داروهای آنها تاثیر زیادی رویش نداشته است.»

او در ادامه گفت: «سلین به خودش حسابی سخت می‌گیرد. همه چیز باید عالی و بی نقص باشد من به او گفتم باید کمی استراحت کند. آرامش بگیرد و با بدنش مدارا کند این یک پیام‌ از بدنش به اوست!»

کلودت دیون همچنین گفت خواهر کوچکشان لیندا با سلین‌ زندگی‌ و از او مراقبت می‌کند. گفته شده سلین در سال ۲۰۱۶ بعد از مرگ‌ ناگهانی همسرش، رنه انگلیل، بعد از بیش از ۲۰ سال زندگی مشترک‌ضربه بزرگی خورد و این شروع بیماریش بود.

سلین دیون برای اولین بار در دسامبر گذشته تشخیص پزشکان درباره ابتلایش به بیماری (SPS) را برای عموم فاش کرد و گفت این بیماری به او اجازه نمی دهد آن طور که عادت  دارد بخواند؛ از آن زمان، او بقیه تور جهانی خود را که قرار بود این خواننده را پاییز و بهار آینده به اروپا و بریتانیا ببرد، لغو کرد.

دیون، 55 ساله، در بیانیه ای در 26 می گفت: «بسیار متاسفم که یک بار دیگر همه شما را ناامید می کنم. من واقعا سخت کار می‌کنم تا قدرتم را دوباره تقویت کنم، اما تور کردن می‌تواند بسیار سخت باشد حتی زمانی که شما در سلامت کامل هستید. این برای شما عادلانه نیست که نمایش ها را به تعویق بیندازید، و حتی اگر این کار قلب من را می شکند، بهترین کار این است که همه چیز را در حال حاضر لغو کنیم تا زمانی که واقعاً آماده بازگشت دوباره به صحنه باشم. می‌خواهم همه بدانید، من تسلیم نمی‌شوم… و نمی‌توانم صبر کنم تا دوباره شما را ببینم!»

این حرکت پس از آن صورت گرفت که او بازگشت خود را به محل اقامت خود در لاس وگاس در سال 2021 به دلیل مشکلات پزشکی به تعویق انداخت. سلین دیون در این زمان اعلام کرد که «مدت زیادی است که با مشکلات سلامتی خود دست به گریبان بوده است.»

سندروم Stiff person که از بین ۱ میلیون نفر یک نفر را درگیر می‌کند عضلات دچار انقباضات ناگهانی و عمدتا دردناک‌ می‌شوند در کنار آن قدرت تکلم کاسته شده و دو بینی نیز ایجاد می شود.

این خواننده زن به دلیل اجرای تیتراژ پایانی فیلم تایتانیک، بین ایرانی ها محبوب شده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا