سینمای ایران

سعید روستایی قید حضور در جشنواره را زد

“برادران لیلا” فیلم تازه سعید روستایی به جشنواره چهلم نمی‌رسد.

درحالی‌که مردادماه امسال در خبری رسمی از سوی روابط عمومی فیلم سینمایی «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی اعلام شد فیلمبرداری این فیلم آغاز شده است، ضبط «برادران لیلا» همچنان ادامه دارد و این فیلم برای حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر آماده نخواهد شد.

براساس گزارش مهر، گرچه سعید روستایی با دو فیلم قبلی خود با نام “ابد و یک روز و “متری شیش‌ونیم” در جشنواره فیلم فجر حضور داشته و جوایز متعددی را هم کسب کرده است، اما این کارگردان این بار قید حضور در فجر را زده است و «برادران لیلا» در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درنمی‌آید.

براساس شنیده‌های سینماپلاک سعید روستایی با وسواس بالا و سرعت پایین در حال ساخت سومین فیلمش است و به نظر می‌رسد عجله‌ای برای به پایان رساندن پروسه فیلمبرداری و رساندن فیلمش به چهلمین جشنواره فیلم فجر ندارد.

فیلم سینمایی «برادران لیلا» تا به امروز در خیابان هاشمی تهران، خیابان رودکی و مناطقی از حوالی تهران فیلمبرداری شده اما کار گروه تولید این فیلم همچنان ادامه دارد.

در این فیلم بازیگرانی چون نوید محمدزاده، ترانه علیدوستی،  سعید پورصمیمی، پیمان معادی،  فرهاد اصلانی و… به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مدیر فیلمبرداری «برادران لیلا» هومن بهمنش و مدیر صدابرداری آن رشید دانشمند است.

سعید روستایی و جواد نوروزبیگی به طور مشترک تهیه‌کنندگی این اثر را به عهده دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا