تلویزیون

سام درخشانی در سوگ حمید لبخنده نوشت

سام درخشانی با انتشار عکسی از بازی‌اش در سریال «با من بمان» در کنار حمید لبخنده، او را معلم خود خواند و گفت: شما خیلی جسور بودی که نقش یک شیزوفرم، سرطان بیماری‌های روانی را به من، یک جوان کم‌تجربه و تازه‌کار سپردی.

 سام درخشانی با انتشار عکسی از خود در سریال «با من بمان» در کنار زنده‌یاد حمید لبخنده، کارگردان این اثر در صفحه شخصی خود در فضای مجازی این چنین نوشت: «سال هفتادونه بود. بیست و چهار یا پنج سالم بود و عاشق و شیفته بازیگری. در ابتدای مسیر بودم و شما به من اعتماد کردی و نقش سختی را به من سپردی که هنوز بعد از بیست سال خیلی‌ها در ذهن‌شان هست و اغلب صحنه کبریت‌زدن عصبی و روانی من را یادآوری می‌کنند. شما خیلی جسور بودی که نقش یک شیزوفرم، سرطان بیماری‌های روانی را به من، یک جوان کم‌تجربه و تازه‌کار سپردی.

استاد عزیزم، امیدوارم روزی بتوانم رو سفیدت کنم. شما خیلی به من یاد دادی. خیلی بزرگ بودی و محترم. آرزو می‌کنم روزی بتوانم فرصتی را که شما در اختیار من قرار دادی به جوانان عاشق دیگری پیشکش کنم. معلم نازنینم، حمید لبخنده عزیزم، مرد دوست‌داشتنی، روحت شاد، یادت همیشه در قلب من باقی است.»

«با من بمان» عنوان یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حمید لبخنده است که در سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۱ به سفارش شبکه سه سیما ساخته شد و در سال ۱۳۸۱ به روی آنتن رفت. یکتا ناصر، سام درخشانی، هما روستا، جمال اجلالی، مهدی پاکدل و ستاره اسکندری از بازیگران اصلی این سریال بودند.

حمید لبخنده، بازیگر و کارگردان با سابقه تئاتر و تلویزیون شامگاه شنبه ( ۱۸ دی ماه) بر اثر عوارض ناشی از یک عمل جراحی درگذشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا