سینمای ایران

خزاعی برای یاسر شاه پیری حکم صادر کرد

با حکم محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور یاسر شاه پیری به سمت مدیرکل حوزه ریاست و مشاور اجرایی سازمان سینمایی منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی؛ متن این حکم به این شرح است:

جناب آقای یاسر شاه پیری / نظر به تعهد، توانمندی و تجربه، جنابعالی به موجب این حکم به سمت”مدیرکل حوزه ریاست و مشاور اجرایی” منصوب می‌شوید.

“راهبری کلیه فعالیت ها و محصولات سازمان”، “برنامه ریزی اجرایی به منظور تدوین، تصویب و نظارت بر اجرای فعالیت ها” و “همکاری و تعامل سازنده با کلیه معاونت ها، ادارات کل و دفاتر” مهم ترین وظایف شما در راستای تحقق برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانی تعریف می شود.

امید است با عنایت و لطف خداوند منان در سایه همدلی، هم‌افزایی و همراهی مدیران و کارکنان این سازمان و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.
محمد خزاعی
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی

بر پایه این خبر؛ یاسر شاه پیری متولد 1360 و کارشناس ارشد فلسفه دین است که پیش از این، مجری طرح و جانشین تهیه فیلم های سینمایی “ابلق”و “شبی که ماه کامل شد”به کارگردانی نرگس آبیار و مشاور فیلم سینمایی“مصادره”به کارگردانی مهران احمدی و چند پروژه سینمایی دیگربوده است. وی، همچنین، علاوه بر تهیه و تولید بیش از 15 مستند در موضوعات اجتماعی، فرهنگی و بیش از 80 فیلم کوتاه 100 ثانیه ای، کلیپ، تیزر و نماهنگ، معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان، معاون ارتباطات مرکز رسانه قوه قضائیه کشور و مسئولیت های مختلفی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، نیز داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا