نمایش خانگی

«خاتون» چه زمانی برمی‌گردد؟

نیم‌فصل دوم سریال «خاتون» به نویسندگی و کارگردانی تینا پاکروان، از ششم دی‌ماه در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

«خاتون» یکی از سریال‌های پرمخاطب شبکه نمایش خانگی است که هشت قسمت ابتدایی آن تابستان امسال منتشر شد و مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفت اما پس از پایان قسمت هشتم و در حالی‌که قصه به جایی رسیده بود که خاتون کاراکتر اصلی با بازی نگار جواهریان به تهران رسیده بود، اعلام شد نیم‌فصل اول این سریال به پایان رسیده و درباره ادامه این فصل بعدا اطلاع‌رسانی می‌شود.

موضوعی که واکنش‌های متفاوت و انتقاداتی را در فضای مجازی به دنبال داشت. اما شنیده می‌شود در حالی که از ابتدا قرار بر تقسیم فصل اول به دو نیم‌فصل بوده اما ابتلای بازیگران به کرونا این توقف میان دو نیم‌فصل را طولانی‌تر کرده است.

براساس خبری که روز گذشته روابط عمومی برنامه منتشر کرد، علی اسدزاده ـ تهیه‌کننده سریال «خاتون» ـ درباره وقفه پیش آمده بین پخش دو نیم‌فصل توضیح زیر را ارائه داده است: «در روند فیلمبرداری قسمت‌های تهران سریال «خاتون»، به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر کشور، با وجود واکسیناسیون گروه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، متاسفانه ابتلای بسیاری از بازیگران و عوامل به کرونا به صورت پی‌درپی، روند تولید را دچار وقفه کرد و گروه سازنده علی‌رغم میل‌شان ناچار به تقسیم پخش این سریال در دو نیم‌فصل شدند. ابتلای اشکان خطیبی، مهران غفوریان، بابک حمیدیان و مهران مدیری به صورت متناوب به بیماری کرونا و از طرفی وابستگی نقش آن‌ها به یکدیگر از قسمت هشتم باعث شد که تا بهبودی این بازیگرها، فیلمبرداری سریال روی سکانس‌های دیگر پیش برود. حالا پس از بهبودی کامل مبتلایان، ما همگی را سلامت و سرحال در کنار خود داریم و در حال فیلمبرداری و آماده‌سازی ادامه سریال هستیم.

بابت تاخیر در پخش و وقفه ناخواسته‌ای که پیش آمده، از مخاطبان خود عذرخواهی می‌کنیم و خواهان درک شرایط هستیم.

بدون‌شک در ادامه کار، گروه سازنده تمام تلاش خود را در ارائه سریالی با بهترین کیفیت برای شما عزیزان خواهد کرد».

نیم‌فصل اول روایت زندگی خاتون در گیلان بود و نیم‌فصل دوم به سرنوشت او در تهران می‌پردازد. در تهران شخصیت‌های جدیدی وارد قصه‌ی زندگی او می‌شوند که در این فاصله معرفی خواهند شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا