تلویزیونتیتر روز

توقیف سریال‌های عسگرپور، نعمت اله، سیروس مقدم توسط پیمان جبلی!

اگرچه روابط عمومی سازمان صداوسیما خبر توقف سریال‌ها توسط رئیس رسانه ملی را تکذیب کرده اما حالا مشخص شده نام‌های بزرگ که قرار بود آثارشان تا اوایل ۱۴۰۱ روی آنتن برود، حالا دیگر پروژه در دست تولید ندارند!

سریال بهرنگ توفیقی به تهیه‌کنندگی مهدی دارابی و نویسندگی سعید نعمت‌اله برای ماه رمضان شبکه یک، سریال سیروس مقدم برای سیمافیلم که قرار بود در باکس ماه رمضان یکی از شبکه‌ها روی آنتن برود، سریال محمدمهدی عسگرپور به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی که قرار بود به باکس ماه رمضان شبکه سه برسد و سریال ماه رمضان شبکه دو به تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب.

اینها تعدادی از سریال‌هایی هستند که هفت صبح درباره‌شان نوشته بود: «رئیس تازه صداوسیما عزم خود را جزم کرده تا حوزه سریال‌سازی تکانی اساسی بخورد. از جمله این که واسطه‌ها از بین برود، قدرت به طور کامل دست سیمافیلم باشد و نظارت خودش بر تولید آثار بیشتر شود. او در نخستین گام دستور توقف 15سریال که در مرحله پیش تولید یا در آستانه تولید هستند، را داده است تا شورای معتمد او بتواند نظارت کافی داشته باشد. چه بسا برخی از این سریال‌ها هم برای همیشه متوقف باقی بمانند.»
روابط عمومی رسانه ملی اما خیلی زود از سریال‌های در دست تولید تلویزیون خبر داد و پس از آن هم پیمان جبلی با حضور در محل فیلمبرداری سریال‌های «سلمان فارسی»، «جشن سربرون» و «طلاق» سعی کرد از بار منفی توقف سریال‌ها کم کند. اتفاقی که به نظر می‌رسد موثر واقع شده اما واقعیت چیز دیگری است.

 

بیشتر بخوانید:

تمهید رئیس صداوسیما برای رد شایعه توقف تولید 15سریال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا