تلویزیون

هفت برای جشنواره چهلم «زنده» می‌شود؟

هفت برنامه سینمایی شبکه سه حالا چندسالی است به صورت ضبطی و غیر زنده روی آنتن می‌رود.

محمدحسین لطیفی، تلاش برای پخش برنامه «هفت» به صورت لایو (زنده) در چهلمین جشنواره فیلم فجر را اتفاق جذاب امسال دانست.

محمدحسین لطیفی در گفت‌وگویی درباره تمهیدات برنامه سینمایی «هفت» در پی برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر توضیح داد: تدارک برنامه «هفت» برای جشنواره فیلم فجر طبق معمول هر سال است. فقط امیدواریم که برنامه لایو «زنده» پخش شود و همین ممکن است اتفاق جذاب امسال باشد.

برنامه سینمایی «هفت» این روزها جمعه شب ها با اجرای محمدحسین لطیفی با موضوع تحلیل و بررسی فیلم های سینمایی ایران و جهان به تهیه کنندگی سعید خانی از شبکه سه سیما زنده پخش می شود. این برنامه در مقاطعی به صورت تولیدی روی آنتن رفته است.

محمدحسین لطیفی در بخش دیگری از این گفت وگو درباره سریال تاریخی در حال ساختش که درصد زیادی از آن تصویربرداری شده و پیشتر اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی متوقف شده است، توضیح داد: برای «سنجرخان» فعلا اتفاق خاصی نیفتاده و شرایط همان طور است.

لطیفی پیشتر در جمع خبرنگاران، درباره سریال «سنجرخان» گفته بود: ۹۰ درصد تصویربرداری سریال «سنجرخان» تمام شده و دعا می‌کنیم مشکلاتش حل شود تا بتوانیم آن را تمام کنیم. برای این کار تماما در شهرستان بودیم. کار کمی مهجور است مثل خود سنجرخان وزیری که کسی نمیشناسدش درست مثل غیاث الدین کاشانی که کسی نمی شناخت و با «نردبام آسمان» (سریال تاریخی که چند سال قبل لطیفی برای تلویزیون ساخت) او را شناختند. امیدوارم «سنجرخان» را هم مردم همه استان‌هایمان بشناسند و بدانند در کردستان در جنگ جهانی اول چه بزرگانی بودند که با آن حکومت قاجار مزمهل توانستند جلوی قوای انگلیس و روسیه را بگیرند.

سریال تلویزیونی «سنجرخان» که در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای طراحی شده و حسین جلالی تهیه‌کننده آن است.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا