سینمای ایران

فیلم‌هایی با بازی باران کوثری و پگاه آهنگرانی مجوز نمایش گرفتند

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش فیلم شهر خاموش با بازی باران کوثری و خط نجات با بازی پگاه آهنگرانی موافقت کرد.

سینماپلاک؛ شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در جلسه اخیرش که توسط روابط عمومی سازمان سینمایی منتشر شده است، با صدور پروانه نمایش برای فیلم‌های: «شهر خاموش» به تهیه‌کنندگی سیدرضا محقق و کارگردانی احمد بهرامی و بازی باران کوثری، علی باقری، بابک کریمی و «خط نجات» به تهیه‌کنندگی آزیتا موگویی و کارگردانی وحید موسائیان و بازی امیر آقایی و پگاه آهنگرانی موافقت کرد.

در فیلم سینمایی «شهر خاموش» باران کوثری، علی باقری، بابک کریمی، بهزاد دورانی، محسن مهری دروی، کریم و حبیب شراهی (برادران دوقلو) جلوی دوربین مسعود امینی‌تیرانی رفته‌اند.

رضا محقق تهیه‌کننده این پروژه پیش از این برای فیلم «ممیرو» ساخته هادی محقق جایزه بزرگ بوسان را دریافت کرده است.

همچنین «شهر خاموش» دومین اثر بلند سینمایی احمد بهرامی پس از فیلم «دشت خاموش» است که موفق به کسب جایزه افق‌های ونیز شده بود.

فیلم «خط نجات» به نویسندگی و کارگردانی وحید موسائیان و به تهیه کنندگی آزیتا موگوئی که خبرهای رسمی کمتری از آن منتشر شده است، گفته می‌شود با بازی امیر آقایی و پگاه آهنگرانی ساخته شده و ایسنا پیگیر دریافت اطلاعات رسمی‌تری از سازندگان آن است.

فیلم «خط نجات» روایتگر ماجرای عاشقانه‌ای است که در تهران دهه پنجاه و در اوج جنگ سرد میان شرق و غرب رخ می‌دهد.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا