تلویزیون

عصبانیت خانم بازیگر از افرادی که کرونا را جدی نمی‌گیرند

«احوالپرسی» جنگ تلویزیونی جدید شبکه دو که محتوای اجتماعی و خانوادگی و شاد دارد پنجشنبه شب از شبکه دو سیما پخش شد.

کمند امیرسلیمانی مهمان اولین قسمت این برنامه با اجرای مسعود روشن‌پژوه بود. این بازیگر شناخته شده صحبت‌های‌ش را با مسئله همه‌گیر این روزها یعنی کرونا شروع کرد و گفت سعی می‌کند تا آنجا که ممکن است پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کند اما وسواس به خرج نمی‌دهد و از مردم خواست مراقب افراد مسن اطراف‌شان باشند. او ضمن اشاره به گرفتاری‌هایی که در اثر ابتلا برادرش، سپند امیرسلیمانی، به کرونا داشته از افرادی که این بیماری را جدی نمی‌گیرند گلایه کرد و گفت از افرادی که ماسک و واکسن نمی‌زنند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند عصبانی است: «حقیقتا این افراد را درک نمی‌کنم. متاسفانه همه ما فکر می کنیم ما آن آدمی نیستیم که ممکنه از دست برویم یا عزیزان‌مان را در اثر ابتلا به این ویروس از دست بدهیم. در حالیکه این خطر برای همه است و ما می‌توانیم با رعایت پروتکل‌ها از احتمال ابتلا پیشگیری کنیم.»

امیر تاجیک مهمان دیگر این برنامه بود که تماشاچیان را به اجرای برخی ترانه‌های زیبایش مهمان کرد.

رونمایی از عروسک عاشق پیشه «سلیم خاطرخواه» هم در این قسمت از برنامه انجام شد. «احوالپرسی» در قسمت اول خود به مفاهیم قضاوت، ظاهر بینی، صله رحم، حال خوب و کرونا پرداخت. چند مسابقه متنوع و کلی جایزه هم از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

«احوالپرسی» به تهیه‌کنندگی سیدجواد سیدمحسنی، کارگردانی ندا غفاری و سردبیری و نویسندگی سارا کنعانی هر پنجشنبه پس از اخبار ۲۰:۳۰ از شبکه دو پخش می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا