سینمای ایرانیادداشت

رسانه‌ای که سعی دارد روی پای خود بایستد/سینماپلاک یک‌ساله شد

سینماپلاک یک‌ساله شد. رسانه‌ای که از روز اول بنا را بر مستقل بودن گذاشته است.

فاطمه پاقلعه‌نژاد-سردبیر و مدیرمسوول سینماپلاک؛ یک‌ساله شدیم! گفتنش آن‌قدرها سخت نیست اما برای ساخت و پی‌ریزی یک رسانه بی‌طرف و مستقل، مسیری طولانی و بسیار پرفراز و نشیب است.

این مسیر را طی کردیم. گاهی خسته شدیم، ناامید شدیم، فکر کردیم نمی‌شود و راهی که می‌رویم پایانی ندارد؛ که واقعا هم ندارد. راه‌اندازی و تثبیت رسانه‌ای که بخواهد تمام دغدغه‌اش نه نهادهای دولتی و پلتفرم‌های قدرتمند خصوصی، که نظر مخاطبان باشد، طی کردن مسیر صعب‌العبوری را می‌طلبد. برای همین هم در طول مسیر، مثل کوهنوردی که قله هر لحظه از نظرش دورتر می‌شود، گاهی متوقف شدیم و آیه یاس خواندیم اما باز برخاستیم و پیش رفتیم، هر چند با قدم‌های کوچک.

حال، پس از یک سال می‌توانیم همچنان سینماپلاک را رسانه‌ای مستقل بدانیم که حالا مخاطبانی دارد پیگیر؛ که گاهی اگر خسته شویم و کنار بنشینیم، پیگیری آنها نیروی محرکه‌مان خواهد شد و باز پیش خواهیم رفت.

سینماپلاک اما حالا بیش از قبل به حمایت مخاطبانش نیاز دارد تا پس از این هم در این مسیر سخت تنها نماند و ابرهای ناامیدی را، مثل هر رسانه دیگری، با امید به دیده شدن و مورد توجه مخاطب قرار گرفتن کنار بزند. پس همچنان در کنارمان باشید.

 

دراین‌باره بخوانید:

مرامنامه سینماپلاک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا