تلویزیون

روابط عمومی شبکه5 به بهروز افخمی پاسخ داد/افخمی نسبت به تحویل سریال ابراز بی‌میلی کرد!

روابط عمومی شبکه5 سیما در یک جوابیه به سخنان بهروز افخمی درباره پخش نشدن سریالش از این شبکه پاسخ داد.

به گزارش سینماپلاک به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، بهروز افخمی طی روزهای گذشته در سخنانی با گلایه از شبکه پنج سیما اعلام کرد که سطح کیفی سریال «رعدوبرق» به کارگردانی او بالاتر از این شبکه بوده است و به همین دلیل نمی‌خواهد از این شبکه پخش شود.

روابط عمومی شبکه پنج در پی اظهارات بهروز افخمی کارگردان سریال «رعد و برق» در خصوص پخش این سریال نکاتی را برای تنویر افکار عمومی اعلام می‌دارد:

«زمان‌بندی اولیه و تعهد تیم سازنده برای پخش سریال «رعد و برق»، رمضان ۱۳۹۹ بود اما ایشان با یک سال تاخیر اعلام کرد در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ یعنی اواخر فروردین ماه، این مجموعه نمایشی را به آنتن می‌رساند.

در ماه مبارک رمضان با وجود برنامه‌ریزی‌های متنوع و تبلیغ فراوان و اعلام قبلی به مخاطبان، شبکه پنج سیما قسمت اول این سریال را روی آنتن برد اما پس از پخش آن، آقای افخمی نسبت به تحویل بقیه قسمت‌ها ابراز بی‌میلی کرد.

تا جایی که شبکه پنج سیما نیز با ابراز شرمندگی و عذرخواهی فراوان از مخاطبان فهیم، به ناچار سریال ایرانی «شکرانه» و سریال چینی «با هم» با موضوع کرونا را جایگزین «رعد و برق» کرد.

ایشان در ادامه، متعهد شد تا ابتدای دی ماه سال جاری کل قسمت‌ها را برای پخش تحویل شبکه بدهد اما متاسفانه این عهد نیز نقض شد چرا که در آذرماه گروه همچنان مشغول تصویربرداری بود!

نهایتاً تهیه‌کننده سریال در گفتگو با یک خبرگزاری اعلام کرد که تلاش می‌کنیم هر سه روز یک قسمت از سریال را آماده کنیم و در ۴۵ روز آینده ۱۵ قسمت باقیمانده را به اتمام برسانیم. زمان پخش در اختیار ما نیست؛ ولی تلویزیون از اسفند ماه می‌تواند پخش را آغاز کند.

در پایان تاکید می‌شود هرگونه تصمیم‌گیری برای تغییر محل پخش آثار تولیدی شبکه‌ها بر عهده سازمان صداوسیما ست.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا