تئاتر

معرفی هیات انتخاب دومین جشنواره تئاتر شهرزاد

هیات انتخاب دومین جشنواره تئاتر شهرزاد با رویکرد کمک به گسترش فرهنگ تئاتر معرفی شدند.

هیات انتخاب دومین جشنواره تئاتر شهرزاد با رویکرد کمک به گسترش فرهنگ تئاتر معرفی شدند.

 

سینماپلاک؛ به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهرزاد، از سوی مسعود دلخواه دبیر جشنواره طی حکمی؛ فرهاد مهندس پور، نادر برهانی مرند، محسن حسینی، سیماتیرانداز، علی شمس و اشکان خیل نژاد به عنوان اعضای هیات انتخاب دومین جشنواره تئاترشهرزاد معرفی شدند.

با تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان خرداد ماه سال جاری، فیلم ضبط شده اجرای بیش از 100 اثر از سراسر کشوربه دبیرخانه جشنواره ارسال شده است و فرهاد مهندس پور (کارگردان، مدرس دانشگاه و دبیر دو دوره جشنواره تئاتر فجر)، نادر برهانی مرند(نویسنده،کارگردان و دبیر دو دوره جشنواره تئاتر فجر)، محسن حسینی (کارگردان، بازیگر، طراح حرکات موزون و مدرس دانشگاه)، سیما تیرانداز (کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر)، علی شمس(نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر) و اشکان خیل نژاد (کارگردان، طراح و مدرس تئاتر) انتخاب آثار این دوره از جشنواره را به عهده خواهند داشت.

این جشـنواره با هدف فعال کردن استعدادها و انرژی‌های نهفته در هنرمندان، کمک به گسترش فرهنگ تئاتر، حمایت از متون نمایشی ارزشمند و فراهم آوردن شرایط مناسب جهت معرفی و اجرای عمومی آثار برتر برگزار می شود.

دومین جشـنواره «تئاتر شهرزاد» با طراحی و دبیری مسعود دلخواه و ریاست شهرزاد جعفری با موضوع «تئاتر و هنر پرفورمنس در ایران» در 2 بخش نمایش‌های متن محور و پرفورمنس آرت برگزار می‌شود.

شایان ذکراست اولین دوره این جشنواره تیرماه سال 1397 برگزارشد و برگزیدگان آثارتوسط هیات داوران متشکل از نویدمحمدزاده، نادربرهانی مرند ودکترمسعود دلخواه انتخاب شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا