تیتر روزسینمای جهان

جوکر 2 ساخته می‌شود/واکین فینیکس شاه‌نقشش را تکرار می‌کند؟

کارگردان تاد فیلیپس رسماً تولید جوکر 2 را تایید کرد.

کارگردان تاد فیلیپس رسماً تولید جوکر 2 را تایید کرد.

سینماپلاک؛ نام جوکر 2 « Joker: Folie à Deux است. تاد فیلیپس، کارگردان، روز سه‌شنبه تایید رسمی ساخت «جوکر 2» را که مدت‌ها تولیدش شایعه شده بود اعلام کرد. فیلیپس در اینستاگرام عکسی از فیلمنامه به اشتراک گذاشت که عنوان آن را فاش می‌کند: Joker: Folie à Deux. در همان پست، او یک تصویر سیاه و سفید از ستاره برنده اسکار واکین فینیکس در حال خواندن فیلمنامه با سیگاری گوشه لبش منتشر کرد.

چوکر 2 ساخته می شود

فینیکس برای بازی خود در این فیلم برنده جایزه اسکار شد . «جوکر» با فروش بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان به موفق ترین فیلم درجه R در تمام دوران تبدیل شد. «جوکر» در مجموع در یازده رشته نامزد اسکار شده بود از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اقتباسی . و برنده شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز شده بود. فیلم جدید نیز توسط فیلیپس و اسکات سیلور نوشته شده است.

جوکر 2 ساخته می شود

عنوان فیلم جدید – Folie à Deux – شاید موقتی باشد، اما در حال حاضر به گمانه‌زنی‌هایی میان طرفداران دامن زده است. این یک اصطلاح پزشکی به زبان فرانسه برای “جنون مشترک” است که می تواند به موارد مختلفی در فیلمنامه جدید اشاره کند. می تواند اشاره به جنایتکاران مقلد و جدیدی داشته باشد که با الهام از شیطنت های جوکر در این قسمت معرفی می‌شوند، در پایان فیلم اول جوکر به کاراکتری شبیه به یک نماد آنارشیستی تبدیل شده بود.

می تواند به این معنا باشد که آرتور فلک قرار است با یک بروس وین/بتمن بزرگسال روبرو شود یا شاید داستان عاشقانه او با هارلی کوین در فیلم روایت شود. ویلم دفو در نقش دومین جوکر در فیلم ظاهر می شود؟

یکی از طرفداران در کامنت ها چنین حدس و گمان زده است: «من برای همیشه منتظر فیلمی در مورد داستان عشق جوکر و هارلی بودم!!!!»

تاریخ فیلمنامه فیلیپس 18 مه 2022 است، اما ددلاین گزارش می دهد که فینیکس فیلمنامه را چند وقت پیش خوانده است .

استودیو همچنان در حال مذاکره برای بستن قرار داد با فینیکس برای ایفای دوباره نقش جوکر است.

منبع: دنیای تصویر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا