تلویزیون

ثریا قاسمی: چرا در این ۲۰سال سراغی از لبخنده نگرفتید؟

ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت سینما تئاتر و تلویزیون که در سریال خاطره انگیز «در پناه تو» به کارگردانی زنده‌یاد حمید لبخنده به ایفای نقش پرداخته گفت: نمی‌دانم چه بگویم فقط اینکه چرا تا وقتی کسی زنده است از او یاد نمی شود و چرا در این ۲۰ سال از این کارگردان که تبحر زیادی در ساخت آثار فاخر و ماندگار داشت یادی نشد و سراغی گرفته نشد؟

قاسمی افزود: او سالم‌ترین و بهترین شخصیت در عرصه هنر بود اما نمی‌دانم چرا چنین انسان‌هایی نباید بتوانند فعالیت کنند و با تفکر و عملکرد خوب خود تولیدات ماندگاری را رقم بزنند.

بازیگر سریال‌های «در پناه تو» و «در قلب من» در ادامه گفت:  به شما اهالی رسانه نصیحتی می‌کنم و آن این است که فقط به بیان و نگارش یاد و خاطره افراد آن هم بعد از نبودشان بسنده نکنید و تا زمانی که انسان‌های موفقی چون حمید لبخنده  هستند از آنها یاد کنید و از آنها سراغ بگیرید و بررسی کنید که چرا بیکار و یا کمرنگ شده‌اند. به طور کل از احوالات‌شان با خبر شوید وگرنه این که بعد از فوتشان بخواهید مطلبی بنویسید نه تنها به کار کسی نمی‌آید بلکه دردی هم از بازماندگانش دوا نخواهد کرد. درهر حال لبخنده شخصیت کاربلدی بود که تکراری ندارد.

منبع: دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا