انتخاب سردبیرموسیقی

توضیحات امیر مقاره خواننده ماکان بند درباره لباس حاشیه‌سازش!

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند به بیان توضیحاتی درباره لباسی که در کنسرتش پوشیده پرداخت و گفت که پوشیدن این لباس اشتباه بود و آن را برای همیشه کنار گذاشته است.

سینماپلاک؛ عکسی از امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند با یک لباس عجیب در روزهای گذشته به یکی از پربازدیدترین عکس‌های شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد. آنچه در این عکس و ویدئوی مربوط به آن مورد توجه قرار گرفت لباس عجیب مقاره بود که بعدتر مشخص شد یک کپی از لباس یکی از اعضای گروه معروف بی تی اس بوده است.

توضیح امیر مقاره خواننده ماکان بند درباره لباس جنجالی اش

امیرمقاره در گفت‌وگویی که با تسنیم انجام داده درباره پوشیدن لباس جنجالی‌اش اینطور توضیح می‌دهد:در مورد این لباس خاص باید بگویم که در یک اجرا و فقط در سه قطعه پایانی آن اجرا، این لباس را پوشیدم. قبول دارم که این لباس انتخاب مناسبی نبود. البته که پس از همان اجرا با تذکر نماینده وزارت ارشاد و موسسه آوازی نو آن لباس را کنار گذاشتم و دیگر هیچ وقت از آن استفاده نکردم.

خواننده گروه ماکان بند که تجربه بازی در سریال جزیره را هم در کارنامه دارد، در توضیحات تکمیلی خود می‌گوید: من بعد از ایام کرونا نزدیک به صد اجرای کنسرت داشتم که در تمامی این اجراها از کت و شلوار استفاده کردم و سعی کردم پوشش مناسب و زیبایی نسبت به فضای کنسرت داشته باشم و احترام به مخاطب برایم در اولویت بوده است.

مقاره می‌گوید: در حقیقت این جنجال و حاشیه‌ای که برایم ایجاد شده فقط مربوط به پانزده دقیقه از حدود صد اجراست!

این خواننده تاکید می‌کند: در کنسرت‌های گروه ماکان، برای اجرای با کیفیت و جذب مخاطب خیلی تلاش می‌کنیم ما در همین شرایط اقتصادی که رفتن به کنسرت برای بسیاری از مردم دشوار است، کنسرت ویژه «ماکان برای همه» را برگزار کردیم که تمام بلیت‌ها با تخفیف ویژه به مخاطبان ارائه شدند.

او ادامه می‌دهد: در این کنسرتِ ویژه، متوجه شدیم که بسیاری از حاضران در سالن، برای اولین بار است که به کنسرت ما می‌آیند. این اتفاق به دلیل تخفیف ویژه‌ای بود که در این کنسرت لحاظ کردیم.

مقاره می‌گوید: متاسفانه در فضای مجازی این کارهای مثبت خیلی دیده نمی‌شود و فقط روی نقاط منفی دامن می‌زنند. البته که من هم اشتباه خودم را قبول دارم و اصلا به همین دلیل بود که آن لباس را برای همیشه کنار گذاشتم. اما باید بگویم که ما دوست داریم با اجراهای‌مان انرژی مثبت و حال خوب به همه مردم هدیه دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا