تیتر روزتلویزیونویدیو ویژه

چند سوتی بزرگ صداوسیما در جریان بازی تراکتور-پرسپولیس

صداوسیما در جریان دیدار تراکتور-پرسپولیس چندین گاف بزرگ ناشی از عدم مدیریت داشت.

سینماپلاک؛ سوتی‌ها و گاف‌های رسانه‌ای معمولا در فشارها شکل می‌گیرند و حالا در دیدار تراکتور-پرسپولیس در فاصله دو هفته مانده به لیگ برتر در شرایطی که به خاطر آنچه دولتی‌ها ترمیم یا جراحی اقتصادی می‌نامند، سایه بحران بر همه شهرها قابل رویت است و در برخی شهرها حوادثی به وجود آورده، با دستور معاون اول رئیس‌جمهور بازی‌های لیگ که قرار بود بدون تماشاگر برگزار شود با حضور تماشاگرانی برگزار می‌شود که حالا دیگر امیدی هم به قهرمانی تیم‌هایشان ندارند.

در این شرایط جنگی که از قبل پیش‌بینی می‌شد در ورزشگاهی که نباید با ظرفیت صددرصد پر می‌شد میان هواداران تراکتور و پرسپولیس درگرفت و ترکش‌هایش به بازیکنان و کادر فنی دو تیم رسید.

در این میان اما رسانه ملی مثل اغلب موارد نتوانست از پس مدیریت ماجرا حداقل در استودیوی خود و میکروفن گزارشگرش بربیاید.

بازی در ورزشگاهی پر از تماشاگر برگزار می‌شد اما صدای ورزشگاه کاملا بسته بود و این یعنی اتفاقاتی در ورزشگاه در حال رخ دادن است.

مسابقه میان دو تیم پرسپولیس و تراکتور به دلیل فحاشی تماشاگران و پرتاب اشیا به سمت بازیکنان متوقف شده اما کارگردان تلویزیونی روی تصویر بنر رهبری زوم می‌کند که روی آن نوشته شده: آذربایجان سر ایران است.

درگیری شدید بازیکنان دو تیم در زمین جریان دارد و گزارشگر از کیفیت تصاویر اچ دی می‌گوید!

محمدرضا احمدی تلاش می‌کند اینطور القا کند که اظهارنظر مهمان برنامه‌اش درباره اتفاقات تنش‌زا است.

همه اینها گاف‌های رسانه‌ای است که همچنان تنها راه‌حلش برای شرایطی این‌چنین بحرانی سکوت و بستن صدا و سانسور حرف‌های میهمان است. رسانه‌ای که یک روز تصویر کاپیتان تیم قهرمان لیگ برتر را به خاطر اظهارنظرش درباره شرایط مردم حذف می‌کند و پس از بازخورد شدید کاربران فضای مجازی، تصویر او را پخش کرده و مجری‌‌اش تاکید می‌‎کند که: ببینید وریا غفوری ممنوع‌التصویر نیست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا