سینمای جهانتیتر روز

برنامه های جدید بریتنی اسپیرز همزمان با طلاق/انتشار کتاب خاطرات و آلبوم جدید

گفته می شود که بریتنی اسپیرز در بحبوحه طلاقش از سام اصغری قصد دارد آلبوم جدیدی را ضبط کند.

خواننده 41 ساله «سمی» اعتراف کرده است که پس از اینکه همسرش که تنها 14 ماه از ازدواجشان می گذشت، درخواست طلاق داد، کمی شوکه شده بود.

یک منبع در مورد چگونگی بازگشت این خواننده و مشغول شدنش به برنامه های شغلی گفت: “او اردوی نویسندگان آینده دارد و آهنگ هایی از چند هنرمند بزرگ دریافت می کند.”

این منبع آگاه درباره اینکه بریتنی چگونه می‌خواهد آهنگ‌های جدیدش را همزمان با انتشار کتاب خاطراتش «زن در من» در 24 اکتبر منتشر کند، اضافه کرد: «در حالت ایده‌آل، او دوست دارد برای انتشار کتاب یک آهنگ بسازد.»
برنده گرمی از سال 2016 پس از آلبوم «Glory» آلبومی منتشر نکرده است، اما از زمانی که قاضی در نوامبر 2021 به قیمومیت 13 ساله جنجالی او پایان داد، دو آهنگ منتشر کرد: «Hold Me Closer» با التون جان و «Mind your Business» با دوست و همکار همیشگی اش Will.i.am.

Page Six در ماه می گزارش داد که چگونه بریتنی ظاهراً شروع به صحبت در مورد شروع دوباره کارهایش کرده و پیشنهادات زیادی داشته که برخی از آنها را رد کرده است، از جمله همکاری با بیانسه.

یک منبع در آن زمان گفت؛ “زیبایی آزاد بودن دوباره بریتنی این است که او برای اولین بار پس از مدت ها عکس می گیرد و این کار را به شیوه خودش انجام می دهد.”

سام «اختلافات آشتی ناپذیر» را دلیل جدایی این زوج نام برد و از اسپیرز خواسته است که نفقه او و هزینه های وکیلش را بپردازد.

به گفته منابع، به نظر می رسد طلاق این زوج بسیار ناخوشایند خواهد بود، دراین باره قبلاً گزارش هایی وجود داشت که سام معتقد بود بریتنی به او خیانت کرده است و به گفته منابع،  این موضوع باعث ایجاد یک درگیری شدید در پایان ماه جولای شده است.

همچنین ادعاهایی وجود دارد که سام به دوستانش گفته است که این خواننده پاپ نسبت به او رفتار خشونت آمیز داشته و آنقدر “بی‌نظم” رفتار می‌کند که ظاهراً به دیوار عمارت لس‌آنجلس که در آن در سال 2022 ازدواج کردند، چاقو می‌کوبد.

بریتنی در مورد کتاب خاطراتش در اینستاگرام گفته است: «من برای این کتاب تلاش کردم، درمان‌های زیادی برای نوشتن این کتاب داشتم، پس بچه‌ها بهتر است آن را دوست داشته باشید. و اگر آن را دوست ندارید، این نیز خوب است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا