سینمای ایرانیادداشت

انتشار تصاویر و خلاصه داستان برادران لیلا

جزییات جدید به همراه تصاویر تازه از فیلم برادران لیلا به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی منتشر شد.

سینماپلاک؛ وب‌سایت جشنواره فیلم کن به طور رسمی از اطلاعات فیلم های بخش مسابقه رویداد امسال خود رونمایی کرد که در میان آنها نام برادران لیلا ساخته سعید روستایی هم به چشم می‌خورد.

بنا به اعلام این فستیوال فیلم ۱۶۵ دقیقه ای «برادران لیلا» به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی با بازی ترانه علیدوستی در نقش لیلا، نوید محمدزاده در نقش علیرضا، فرهاد اصلانی در نقش پرویز، نیره فراهانی در نقش مادر، سعید پورصمیمی در نقش پدر، پیمان معادی در نقش منوچهر، محمد علی محمدی در نقش فرهاد و مهدی حسینی نیا در نقش بایرام است.

عکسهای جدید و خلاصه داستان برادران لیلا

در خلاصه داستان فیلم آمده است: لیلا در چهل‌سالگی، زندگی خود را صرف مراقبت از پدر و مادر و چهار برادرش کرده است. زیر فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌های بین‌المللی، اعضای خانواده همه بدهکار و عصبی هستند. لیلا نقشه‌ای می‌کشد تا با یک تجارت خانوادگی برادرانش را از فقر نجات دهد.

عکسهای جدید و خلاصه داستان برادران لیلا

لیلا متوجه می‌شود که پدرشان اسماعیل، یک میراث خانوادگی را پنهان کرده است. این اتفاق باعث هرج‌ومرج در این خانوادۀ شکننده می‌شود. با وخیم شدن حال پدر، اقدامات فرزندان، به‌تدریج خانواده را به سمت فروپاشی سوق می‌دهد.

 

عکسهای جدید و خلاصه داستان برادران لیلا

هفتادوپنجمین جشنواره فیلم کن از ۱۷ تا ۲۸ می (۲۷ اردیبهشت تا هفت خردادماه) برگزار می‌شود و اصغر فرهادی یکی از داوران بخش مسابقه اصلی است.

هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری، بهرام دهقانی تدوینگر، پیمان یزدانیان آهنگساز، ایرج شهزادی و رشید دانشمند صدابردار و محسن نصراللهی طراح صحنه این فیلم هستند.

اولین نمایش فیلم «برادران لیلا» در جشنواره کن روز ۲۵ می (۴ خرداد) از ساعت ۱۵ تا ۱۷:۴۵ به وقت محلی برگزار می شود.

 

بیشتر بخوانید:

لیلا به دنبال نجات خانواده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا